روند طراحی کارت ویزیت که باید در سال 2021 مورد توجه قرار بگیرید

کارت های ویزیت مانند بیانیه های مد در دنیای چاپ دیجیتال هستند. آنها هر از گاهی تغییر می کنند تا به ما روش های جدید و هیجان انگیزی بدهند تا بتوانیم خود را به مشتریان بالقوه جدید معرفی کنیم و در صنعت خود اظهاراتی ارائه دهیم. در اینجا 5 روند جالب کارت ویزیت جدید برای بررسی در سال 2021 آورده شده است.

 1. شیب های رنگ براق در زمینه های تیره

  از آنجا که چاپ کارت ویزیت از نظر فنی پیشرفت و پیشرفت بیشتری پیدا کرده است ، گزینه های طراحی کارت ویزیت نیز داشته باشید. شرکت ها روش های جدیدی پیدا می کنند تا در بین مردم برجسته شوند و با کارت های خود حرفه ای و سبک خود را نشان دهند. به جای طرح یک ، دو ، سه یا حتی چهار رنگ ، اکنون می توانید به همان اندازه که رویای کارت های کارت ویزیت خود را دارید ، رنگ داشته باشید. طرحی که ما منتظر دیدن بیشتر آن هستیم ، شیب های رنگی براق در پس زمینه های تیره است. این نمای فلزی در سالهای اخیر محبوب شده است ، اما افزودن شیب رنگ ، که می تواند با نور نیز تغییر کند ، یک نمایشگر است. نمونه این مثال در کارت ویزیت مشکی  یا حرفه ای تر کارت ویزیت طلاکوب می توانید ببینید.

 2. کارت ویزیت مربع

 3. کارت ویزیت برجسته

  کارت ویزیت های برجسته می توانند راهی عالی برای نشان دادن تقدیر اخیر ، افزودن فاکتور wow و ایجاد نام تجاری برجسته باشند. حکاکی طلا و اتمام فلزی بعد جدیدی به کارت ویزیت اضافه می کند و می تواند ظاهر و احساس بسیار متفاوتی ایجاد کند. از نقش برجسته می توان برای بزرگداشت یک سالگرد خاص شرکت نیز استفاده کرد. این باعث جلب توجه به مناطق خاصی از کارت شما می شود که می خواهید آنها را صدا کنید ، بنابراین هنگام بررسی این گزینه خاص و هدفمند باشید. کارت ویزیت مستطیل نمونه این کار است.

 4. اختراع مجدد کدهای QR

  در حالی که کدهای QR مدت زیادی وجود داشته است ، امسال بازار گسترده ای به آنها معرفی یا دوباره معرفی شده است و احتمالاً روند ادامه خواهد داشت. اگر در چند ماه گذشته به یک رستوران رفته باشید ، متوجه خواهید شد که بسیاری از آنها از شما درخواست استفاده از کد QR منو را دارند تا مجبور به لمس یک منوی فیزیکی نشوند. همه ما نسبت به چیزهایی که لمس می کنیم بسیار هوشیار خواهیم بود. به ویژه در نمایشگاه ها و سایر رویدادها ، یک کد QR روی کارت ویزیت مربع می تواند عنصر تعاملی را اضافه کند - به عنوان مثال مشتریان بالقوه شما را به نمایش آزمایشی محصول خود سوق می دهد. آنها با امتحان کردن آن احساس راحتی بیشتری می کنند ، و شما دور خواهید شد که می دانید آن شخص اکنون تجربه ای را دارد که به راحتی قابل دسترسی است تا وقتی غرفه شما را ترک کرد ، دوباره بتواند آن را مرور کند.

 5. قلم های بزرگ پررنگ

  آن را با قلم های بزرگ و غیرمعمول که تقریباً تمام طول کارت ویزیت را کشیده است ، بلند و واضح بگویید. طراحی هایی که احساس "خاموش" شدن می کنند راهی عالی برای جلب توجه مردم است که همه کارتها ظاهری یکسان دارند. و اگر چاپ به آنجا رسیده باشد ، می توانید در صورت تمایل ، تا انتهای کارت بدون فضای سفید چاپ کنید. خلاق باشید و از آن لذت ببرید!

 6. کارت ویزیت طلاکوب

 7. برش های جالب و جالب

دیگر لازم نیست کارت های ویزیت فقط یک کاغذ باشند. برای جلوه دادن جلوه کارت ویزیت ، سعی کنید یک جلد و یک برگه اضافه کنید. شما می توانید با این سبک کارت بسیار خلاق باشید و حتی نامه ها ، تصاویر یا پیام هایی پنهان داشته باشید که با لغزش کارت ، خود را نشان می دهد. این موارد مخصوصاً برای شرکتهای طراحی مانند طراحان گرافیک یا طراحان داخلی بسیار سرگرم کننده است.

وضع موجود از پنجره به بیرون پرتاب شده است - این روندهای کارت ویزیت را در نظر بگیرید و آنها را در سال 2021 از خود بسازید! چاپ آرمانی خدمات گسترده ای را ارائه می دهد تا کارت ویزیت شما در بین بقیه برجسته شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید!

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر