راهنمای کامل فاصله اجتماعی برای کافه ها ، رستوران ها و کافه ها

از چهارم ژوئیه سال 2020 ، دولت محدودیت های بسته بودن را برای مشاغل و مکانهای غیر ضروری را کاهش می دهد.به طور خلاصه ، این بدان معنی است که بارها ، رستوران ها و کافه ها دوباره به کار خود باز خواهند گشت و برای عموم آزاد است. اما این بدان معنا نیست که اوضاع کاملاً عادی خواهد بود. دقیقاً مانند هر مکان تجاری دیگری که در بحران فعلی باز باشد ، باید تدابیری را برای کاهش خطرات کارکنان و مشتریان خود با چاپ لیبل فاصله گذاری اجتماعی در نظر بگیرید.

در اینجا همه چیزهایی است که باید برای آماده سازی کار خود بدانید:

به چیدمان فکر کنید

قبل از اینکه دوباره به فکر باز کردن درهای خود برای عموم بپردازید ، باید مدتی را صرف آماده سازی محل خود کنید. و برای کافه ها ، رستوران ها این بدان معنی است که می توانید روی میزها و چیدمان مناطق مشتری خود تنظیمات صحیحی انجام دهید.تاکنون همه ما از قانون فاصله دو متری فاصله اجتماعی پیروی کرده ایم.اما توصیه اخیر دولت در مورد رستوران ها اندکی تغییر کرده است:درصورتی که مسیری 2 متری امکان پذیر نباشد ، مسافت 1 متر هم اکنون قابل قبول است - به شرطی که برای کاهش خطر اقداماتی انجام دهید.

دقیقاً چه معنایی دارد؟

این بدان معناست که اگر نمی توانید به قانون 2 متری پایبند باشید ، باید کاری را که می توانید انجام دهید تا خطر تماس نزدیک را بیشتر کاهش دهید. این می تواند به معنای مواردی مانند:

  • در هر بار کاهش تعداد مشتریانی که اجازه ورود به آنها را دارید
  • برای کاهش ترافیک پیاده روی ، رزرو و زمان ورود خود را تکان دهید
  • جابجایی تعداد بیشتری از مشتریان و میزهای خود به یک مکان نشیمن خارج از منزل
  • یا از جداکننده های محافظ صفحه برای جدا کردن جداول خود استفاده کنید.

نمایشگرهای کافه-فاصله-اجتماعی-جمع شدنی برخی از مکان ها حتی در حال تعطیل کردن پارکینگ های خود هستند تا فضای بیشتری برای فضای میز و نیمکت در اختیار آنها قرار دهند - این بدان معناست که آنها می توانند در مجموع مشتری بیشتری بگیرند ، در حالی که هنوز میزهای داخلی خود را در یک فاصله امن و سالم نگه می دارند.

و اگر مکان شما از قبل فضای کمی دارد (یا سقف کمی دارید) ، می توانید چند صفحه متحرک و جمع شونده با ارتفاع قابل تنظیم را امتحان کنید - بنابراین می توانید یک مانع فیزیکی را حفظ کنید در حالی که هنوز در نحوه چیدمان اتاق انعطاف پذیر هستید.
راهنمای کامل فاصله اجتماعی برای کافه ها ، رستوران ها و کافه ها

به مردم مکانی برای جمع آوری نوشیدنی یا غذا ندهید.

اگر کافه ای اداره می کنید ، یکی از ساده ترین پیشرفت هایی که می توانید بکنید این است که قسمت بار خود را برای عموم مردم تعطیل کنید. این ممکن است به معنای کار کمی بیشتر برای انتقال به سرویس میز باشد ، اما این یکی از ساده ترین راه ها برای کاهش صف و اجتماعات بالقوه در فضای کوچکتر است.اما صرفاً اعلام آن کافی نخواهد بود. عادت های افراد میهمان پذیر کاملاً ریشه دوانده است ، بنابراین باید از پاک بودن مناطق محدود و محدودیتر با تابلوها و پوسترهای واضح یادآوری کنید.

به همین ترتیب ، شما باید در مورد مکانهای رستوران خود که به طور طبیعی صف تشکیل می شود فکر کنید - و سپس آنچه را که می توانید انجام دهید تا این صف ها تا آنجا که ممکن است ایمن باشد. در بیشتر موارد ، این به معنای مشخص کردن فاصله ایمن توصیه شده روی زمین با مجموعه ای از برچسب های کف وینیل است - یا حتی اگر انتظار صف های متعدد دارید ، مشتریان خود را با یک تقسیم کننده صفحه جدا نگه دارید.

سرانجام (و شاید مهمتر از همه) ، شما باید فضای مطمئنی برای جمع آوری سفارشات تحویل مشتریان خود فراهم کنید. این احتمال وجود دارد که افرادی که غذای آماده را سفارش می دهند از آسیب پذیرترین افرادی هستند که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از فضاهای عمومی انجام می دهند. بنابراین هر جا که ممکن است ، سعی کنید یک نقطه جمع آوری نزدیک به ورودی خود ایجاد کنید - یا در حالت ایده آل ، بیرون! با توجه به اینکه دولت همچنان در حال بررسی قوانین ایمنی به منظور برداشتن قفل است ، ممکن است شما بخواهید یک چاپگر قابل حمل کوچک بخرید تا به شما امکان چاپ در حین حرکت را بدهد ، این است که می توانید پوسترهای POS خود را بلافاصله مطابق با دستورالعمل های دولت تغییر دهید.
راهنمای کامل فاصله اجتماعی برای کافه ها ، رستوران ها و کافه ها

با چیزهای کوچک همراه باشید

با وجود بسیاری از مقررات جدید و چند توصیه که هر هفته ظاهر می شود ، از بین بردن برخی از اساسی ترین اقدامات بهداشت مناسب آسان است. بنابراین در حالی که کافه یا رستوران خود را برای افتتاحیه مدت ها انتظار آن راه اندازی می کنید ، مطمئن شوید که هنوز به مواردی از قبیل توجه دارید:

  • تهیه ماسک و دستکش برای کارکنان خود
  • ایجاد تهویه کافی
  • تهیه لوازم صابون و ضد عفونی کننده (هم برای محل کارمندان و هم برای اماکن عمومی)
  • و بین هر میهمان یا گروهی از افراد مبلمان و وسایل روی میز خود را پاک کنید (مخصوصاً اگر با منوهای ضد آب قابل شستشو پس انداز می کنید ).
  • رستوران ها-بازگشایی-چهارم ژوئیه
  • آماده استقبال مجدد از مهمانان خود هستید؟

آماده سازی میخانه یا کافه خود برای افتتاحیه مجدد کار پیچیده ای نیست. اما این بدان معنی است که ابزارها و روش های مناسب را برای اطمینان از ایمنی هر کسی که از مکان شما بازدید می کند ، به کار بگیرید.

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، می توانید نگاهی به برخی از محصولات چاپ شده تمیز اجتماعی بیندازید . یا اگر در مورد نیازهای شغلی خود سوالی دارید ، فقط با ما تماس بگیرید – چاپ آرمانی خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم محل کار خود را به فضای امن تری تبدیل کنید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر