بروشور-تاشو-دیجیتال

راهنمای بروشور تاشو

بروشور های تاشو راهی بسیار تأثیرگذار برای رساندن پیام شما و ارائه بیانیه ارائه می دهند.

بروشور دیجیتال به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه با چرخش های سریع ، نمونه ای کلاسیک از چگونگی چاپ مواد می باشد و به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی سنتی استفاده می شود که توسط مشاغل برای ارسال نامه های مستقیم چشم نواز ، بروشورهای جمع و جور یا منوهای دهان سوز استفاده می شود. طراحی بروشورهای تاشو از ابتدا می تواند دلهره آور باشد زیرا چیزهای زیادی برای فکر کردن وجود دارد. به همین دلیل ما این راهنمای کامل برای اعلامیه های تا شده را ایجاد کرده ایم. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید بدانید

بروشور های تا شده چیست؟

بروشور تا شده ورق کاغذی است که به منظور نمایش اطلاعات برای اهداف تبلیغاتی یا بازاریابی ، تا شده است. با طیف وسیعی از انواع مختلف تاشو ، می توانید به همان اندازه فضای مورد نیاز و یا تبلیغات کسب و کار خود ، تبلیغ یک پیشنهاد یا نمایش محصولات خود را داشته باشید. برای هر چیزی که به آنها نیاز دارید ، بروشور های تاشو بسیار متنوع هستند.

چه موقع از یک بروشور تاشو استفاده کنید؟

این مواد تبلیغاتی به قدری همه فن حریف هستند که می توانید تقریباً در همه جا از آنها استفاده کنید! شما می توانید اسناد تبلیغاتی حرفه ای ، خبرنامه های ارزشمند خبری یا منوهای دهان سوز ایجاد کنید. بروشور های تاشو یک تاکتیک تبلیغاتی بسیار موثر است زیرا شما قادر هستید محصول / خدمات خود را به صورت تصویری و کلامی در بازار هدف خود به نمایش بگذارید.

بروشور های تا شده چه فوایدی دارند؟

به نظر می رسد تعداد مزایا در مورد بروشور های تاشده بی پایان است. با این حال ، مهمترین مزیت تبلیغات از طریق یک بروشور تاشو ، مقرون به صرفه بودن آنها است.

چندین نوع تا خوردن به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری از یک صفحه مسطح بزرگ بدست آورید که سپس تا می شود و باعث کوچکتر و قابل حمل تر شدن می شود. محبوب ترین اندازه ما A4 است. این موارد کاملاً در پاکت ها و جیب های استاندارد قرار دارند و همچنین به اندازه ای کوچک هستند که می توانند درب منزل را توزیع کرده و در ملا عام توزیع کنند.

 

اندازه های زیادی وجود دارد که مشاغل نیز برای کار انتخاب می کنند. انتخاب اندازه بروشور تاشو کاملاً به نیاز شغلی ، طرح و میزان اطلاعاتی که می خواهید در آن بستگی دارد بستگی دارد. این تطبیق پذیری همان چیزی است که آنها را به ابزاری تبلیغاتی عالی و محبوب تبدیل کرده است.

چند نوع بروشور تا شده وجود دارد؟

انواع مختلفی از اعلامیه های تاشو وجود دارد . ما طیف وسیعی از گزینه های چاپ بروشور دیجیتال را ارائه می دهیم ، شما می توانید بروشور های نیمه برابر ، رول تا ، Z برابر یا دروازه را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید یک طرفه یا دو طرفه را انتخاب کنید ، و این باعث می شود که بروشور خود را از همه کاره تر کنید!

بروشور های نیم برابر

بروشور های نصف برابر مانند کارت تبریک در وسط مرکز تا می شوند. باز کردن و خواندن این برابر ساده به راحتی 4 صفحه / صفحه به شما می دهد.

جزوات رول تاشو را بزنید

بروشورهای رول تاشو به سه قسمت تقسیم می شوند ، بخشهای بیرونی بر روی هم تا می شوند. این نیز به عنوان برابر حرف شناخته می شود. رول یک مورد معمول را هنگام قرار دادن در یک پاکت تا می کند. از آنجا که بروشور دو بار به صورت عمودی جمع می شود ، به این معنی است که شما 6 صفحه / صفحه برای کار دارید.

بروشورهای Z را بریزید

آنها مانند آکاردئون یا Z شکل تا می شوند ، به شما امکان می دهد در هر طرف سه صفحه آثار هنری را نشان دهید که به ترتیب مشاهده می شوند. این موارد مشابه roll roll است اما به طور کلی زمانی استفاده می شود که بخواهید شخصی که بروشور را می خواند قبل از مطالعه بروشور جمع شده را کاملاً باز کند. این تفاوت از نظر روبرو بودن بروشورها نیست که پانل های آنها با هم تداخل ندارند.

بروشور های دروازه ای

فلپ های بیرونی Gatefold فلپ های تاشو دارند تا در وسط قرار بگیرند. فلپ ها را می توان باز کرد تا آثار هنری موجود در آن به نمایش گذاشته شود. طراحان می توانند با این نوع چین کاملا خلاقانه عمل کنند. ما متوجه می شویم که طراحان می توانند با این نوع چین کاملا خلاقانه عمل کنند

 

روی چه کاغذی می توانم یک بروشور تاشو را چاپ کنم؟

  • ابریشم: کاغذ روکش شده ابریشم با براقیت سطح محتاط احساسی صاف دارد. کنتراست بسیار خوبی از جوهر به کاغذ ارائه می دهد و رنگ های چاپی متمایز و واضح به نظر می رسند. گزینه بازیافتی موجود است. (115 گرم - 350 گرم)
  • براق: کاغذ روکش دار دارای سطح براق و پایان بسیار صاف است. رنگ تیز است و به خوبی خودنمایی می کند. (115 گرم - 350 گرم)
  • بدون روکش: کاغذ بدون روکش ما گزینه مناسبی برای جزواتی است که باید به دلیل جاذب بودن روی آن نوشته شود و بنابراین با جوهر قابل نوشتن است. جوهرهای چاپی به دلیل این جاذب بودن تخت تر به نظر می رسند و کاغذ دارای پوشش لمسی نرم است. گزینه بازیافتی موجود است. (100 گرم - 350 گرم)

چه نوع پایان برای بروشور های تاشو موجود است؟

بروشورهای تاشو ما در تعدادی از اتمامها از جمله لمینیت یک یا دو طرفه در براق یا مات موجود است. همچنین می توانید لمینیت را انتخاب نکنید.

لمینیت مات جلوه ای نرم و معاصر می بخشد در حالی که افزودن لمینیت براق باعث درخشش با کیفیت بالاتر از چاپ روی کاغذ براق می شود. لمینیت با رنگهای ثابت یا تصاویر برای تقویت نشاط آنها یا جایی که می خواهید از بروشور های چاپی خود محافظت کنید ، بیشتر کاربرد دارد.شایان ذکر است که لمینیت در کاغذهای لوکس موجود نیست و به دلیل کیفیت بسیار بالای مواد ، فکر نمی کنیم که مورد نیاز باشد!

چگونه می توانم آثار هنری خود را تهیه کنم؟

وقتی با https://printarmani.com سفارش می دهید ، آسان است! به محض این که از نقل قول ما برای مقدار بروشور های تاشو مورد نیاز خود راضی باشید ، پس تنها کاری که باید انجام دهید اینست که PDF آماده چاپ خود را بارگذاری کنید. شما می توانید 1 فایل PDF را به عنوان یک صفحه مسطح 2 صفحه ای تهیه کنید. شغل شما هنگام باز شدن به این شکل است. فقط به یاد داشته باشید که چین های شما در کجا قرار دارد. ما همچنین فایلهای PDF چند صفحه ای را با همه صفحات به ترتیب صحیح اجرا می پذیریم و صفحات را به صورت اسپرد مسطح آماده برای چاپ تحمیل خواهیم کرد.

چگونه می توان یک بروشور تاشو طراحی کرد؟

 

لطفاً به یاد داشته باشید ، هنگام تولید جزوات افزودن علائم محصول و لبه کار بسیار مهم است. لطفا حداقل 3 میلی متر لبه کار ارائه دهید. همچنین باید از قسمت لبه صفحه یک "منطقه امن" 5 میلیمتری را مجاز کنید. اگر از طرح و اندازه ای که با آن کار می کنید مطمئن نیستید ، برای راهنمایی شما به الگوهای رایگان ما مراجعه کنید.

چرا از https://printarmani.com استفاده کنید

چاپ دیجیتال برای مقادیر کوتاه تا متوسط ​​که عجله دارید ، ایده آل است. با https://printarmani.com  ، ما فقط همیشه نیازهای خود را چاپ می کنیم.

ما به عنوان متخصص در چاپ بروشور ، از فرایند چاپ دیجیتال HP Indigo خود برای اطمینان از کیفیت بالا و رنگ متمایز و متمایز برای متمایز کردن تجارت شما استفاده می کنیم. اگر تا ساعت 12 ظهر سفارش دهید ، می توانیم بروشورهای تاشده ارسال کنیم . پیام های بازاریابی خود را در هر زمان که لازم دارید ، با آسانترین روش ممکن با بروشورهای تا شده ما به گوش جهانیان برسانید.

برای شروع امروز کارهای هنری خود را بارگذاری کنید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر