بهترین 5 وب سایت رایگان گرافیکی

بهترین 5 وب سایت رایگان گرافیکی

خواه به دنبال گرافیکی جدید با ظاهری مدرن و مسطح باشید که مانند کلیپ آرت برای یک سند InDesign استفاده شود ، یا اینکه بعد از عناصر قابل ویرایش یا تصاویر یا کارت ویزیت برای یک پروژه بزرگ یک طراح گرافیک حرفه ای باشید ، گرافیک برداری رایگان یک منبع بسیار مفیدی امکان دسترسی سریع به کتابخانه ای از طرح ها که به شما امکان می دهد ظاهر مناسب را انتخاب کنید ، در زمان زیادی صرفه جویی می کند. این امر به ویژه اگر در حال کار بر روی پیش نویس ایده هایی هستید که می توانند برای تغییرات اساسی بازگردانده شوند ، مهم است ، نمی خواهید وقت را صرف گرافیک ساده و تصاویر کنید تا در اولین اثبات کنار گذاشته شوند.

بسیاری از سایت های عالی وجود دارد که انواع مختلفی از بردارها را ارائه می دهند. اینها معمولاً طبقه بندی می شوند اما اگر بدانید که به دنبال چه می گردید ، گزینه جستجو سرعت بخشیدن به روند کار را به شما می دهد.

در اینجا ده سایت برتر ما وجود دارد ، آنها را در یک پوشه مرورگر ذخیره کنید تا برای ناوبری تکرار آسان باشد:

وب سایت های رایگان گرافیکی وکتور

FreeDownloads.com

یک طرح آسان برای استفاده و یک نوار جستجوی بزرگ در صفحه اصلی ، این سایت را برای یافتن آنچه شما نیاز دارید ساده می کند. انواع مختلفی از فایل ها نیز وجود دارد که می توانید پیدا کنید ، مانند عکس ، کاغذ دیواری ، قلم ، برس و بافت ، بنابراین موارد بیشتری در مقایسه با برخی از سایت های کوچک زیر ارائه می شود.فقط 2 کلیک سریع برای شروع بارگیری وجود دارد و هر گونه تبلیغات برای محتوای برتر از جمله shutterstock کاملاً مجزا است بنابراین می توانید ببینید چه چیزی به صورت رایگان ارائه می شود.

All-free-download.com

بارگیری سریع و کارهای متنوع ارائه شده. برخی از طرح ها برای استفاده تجاری به مجوز احتیاج دارند (اگرچه همیشه برای اطمینان باید همیشه از همه سایت ها استفاده کنید) اما این کار مانند 10 دلار اغلب گران نیست. تعداد زیادی وجود دارد که کاملاً رایگان هستند و من دریافتم که بهتر است از صفحه پشت شروع کرده و به جلو کار کنم.موارد زیادی برای انتخاب وجود دارد که شما واقعاً باید برای صرفه جویی در وقت ترال کردن سایت ، جستجوی خود را اصلاح کنید.

All-Silhouettes.com

اگر نیاز خاصی به نگاره دارید ، این یک سایت شگفت انگیز است. اکثر پرونده ها شامل انواع مختلفی از یک موضوع هستند ، مانند 78 منظره شهری یا بیش از 40 کسب و کار ، بنابراین بدون بارگیری پرونده های مکرر گزینه های زیادی وجود دارد.

اشکال ، حیوانات ، افراد ، گرافیک حمل و نقل و گرانج وجود دارد که چند نامزد را نام می برد

Freepik.com

سایت عالی دیگری که دارای چندین نوع پرونده در دسترس است ، psd ، آیکون ها و غیره برای شروع بارگیری نیز باید 3 کلیک کنید. به نظر می رسد این یک نکته بی صدا است اما اگر چندین فایل را بارگیری می کنید ممکن است ناامید کننده باشد. با این حال ، به نظر می رسد این سایت بیشترین انتخاب را از همه داشته باشد.

Vecteezy.com

چیزهای زیادی برای انتخاب وجود دارد اما برای دریافت بیش از یک بارگیری ، باید برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید. وقتی آنها آگهی می دهند که چند ثانیه قبل از شروع بارگیری ادامه دارد ، کمی منتظر می مانیم. همانطور که گفته شد ، سایت به خوبی طراحی شده است و شما می توانید به وضوح ببینید که کدام طرح ها حق بیمه یا تبلیغات هستند.

شما برای خلق یک اثر جدید کافیست ایده خود را با کارشناسان و طراحان پرینت آرمانی به اشتراک بگذارید برای مثال خیلی از افراد در جستجوی یک کارت ویزیت آهنربایی و یا کارت ویزیت ۱۰۰ تایی هستند و در جستجوی این موارد در سایت پرینت آرمانی هستند کافیست به منو کارت ویزیت پرینت آرمانی مراجعه کنید

منبع: چاپ کارت ویزیت آرمانی

 

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر