بازاریابی با کاتالوگ چاپی مزایای زیادی به همراه دارد؟

دو روش اصلی وجود دارد که مشاغل از طراحی استفاده می کنند: چاپ دیجیتال و فرم چاپی. با ظهور گسترده بازاریابی دیجیتال ، چاپ اغلب به عنوان یک شکل "قدیمی" بازاریابی منسوخ دیده می شود ، که دور از انتظار است. مواد چاپی بازاریابی هنوز هم م موثر هستند ، و با توجه به گزینه های در حال توسعه بازاریابی دیجیتال ، ارزش آنها کاملاً ابری شده است.

تأثیر یک قطعه کاتالوگ چاپ شده با طراحی خوب ، تأثیر طولانی مدت را بر روی هر کس باقی می گذارد. با افزایش زمان صرف شده در اینترنت ، هم در خانه و هم در محل کار ، دیدن یک قطعه چاپ شده بازاریابی حس ارزشمندی را برای محصول یا خدمات شما به ارمغان می آورد که غالباً در تمام پیکسلی که روزانه می بینیم از بین می رود. ما چنان در معرض مواد دیجیتالی هستیم که برای مارک ها تفاوت در شبکه جهانی شلوغ دشوار می شود و بازاریابی چاپی این فرصت را به آنها می دهد تا بار دیگر برجسته شوند. بعلاوه ، در عصر دیجیتال امروز ، این نشان می دهد که یک شرکت نه تنها ارزش زیادی دارد ، بلکه به محصولات یا خدمات خود به اندازه کافی برای سرمایه گذاری در مواد چاپی اعتقاد دارد.

بازاریابی جزوه یک استراتژی تبلیغاتی اثبات شده است که بازگشت سرمایه مثبت (بازگشت سرمایه) را به شما ارائه می دهد. چاپ کاتالوگ با طراحی خوب همیشه برای مشتریان و چشم اندازهای خوب جذاب است. آنها هنوز هم می خواهند نسخه چاپی ، تبلیغات ملموس و مواد بازاریابی را به عنوان مرجع نگه دارند. جزوات ، بروشورها و کاتالوگ ها ، اگر به خوبی طراحی شده باشند ، تعداد بیشتری از مشتریان را نسبت به روش های دیگر مانند آگهی های یکبار مصرف یا نگاهی کوتاه به تبلیغات چاپی وسوسه می کنند. آنها یک قالب عملی برای ارائه اطلاعات مفید و مارک دار ارائه می دهند.
بازاریابی با کاتالوگ چاپی مزایای زیادی به همراه دارد؟

دفترچه یا تقویم تصویر:

برای تبلیغ محصولات و نام تجاری خود از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید. یک کاتال.گ یا تقویم مختصر "میز قهوه" ایجاد کنید - با طراحی و تصاویر چشمگیر که جذابیت بصری فوری را ارائه می دهند. درباره صنعت ، محصولات ، فرآیند و مشتریان خود اطلاعات عکاسی ارائه دهید. با تصاویر با کیفیت و طراحی پررنگ جلوه ایجاد کنید. و چه روشی بهتر از اینکه یک مشتری تقویم زیبایی به دیوار آویزان کند ، روزانه توسط مشتریان خود دیده شود.

جزوه فنی:

مشتریان و چشم اندازها همیشه از اطلاعات دقیق قدردانی می کنند. مردم مشتاق هستند که در مورد جنبه فنی تجارت شما بیشتر بدانند. برای توضیح اصطلاحات واژگان ، جزئیات پشت صحنه ، عناصر ، نتایج و موارد دیگر از یک کتابچه استفاده کنید. جزوات یک قالب عملی برای یک کتابچه راهنمای دستورالعمل است.

جزوه انجمن:

هر کسب و کار باید هدف خود را شامل خدمات اجتماعی در برنامه اطلاع رسانی خود قرار دهد. مشارکت در جامعه یا موسسات خیریه راهی عالی برای بازگرداندن ، ارائه خدمات ، ایجاد آشنایی جدید و بالا بردن نام تجاری شما است. چرا کتابچه ای درباره کار "غیر انتفاعی" خود منتشر نمی کنید؟ با اطلاعات و تصاویر ، مخاطبان مورد نظر خود را در مورد پروژه جامعه خود آگاه کنید. برای کمک های مالی فراخوانی کنید و از مردم بخواهید که اقدامات مثبتی انجام دهند. یک کاتالوگ ارزان جامعه مزایای شما را فراتر از تجارت خود به نمایش می گذارد و باعث افزایش اعتبار خیریه ، گروه یا پروژه ای می شود که با آن درگیر هستید. وب سایت و پیوندهای اجتماعی گروه خیریه خود را در سراسر بروشور مشخص کنید.

کاتالوگ فوری مقرون به صرفه و موثر هستند و بهتر است شرکت شما به جای روش قدیمی و منسوخ فتوکپی  از چاپ کاتالوگ استفاده کند.

فاکتور یک کاتالوگ برنده:

کاتالوگ یک روش عالی برای دادن چیزهایی ارزشمند به مشتریان است که آنها بارها و بارها به آنها مراجعه می کنند. برای اینکه واضح تر باشد ، کاتالوگ ها نباید زمینه های فروش آشکار باشند - در عوض ، آنها باید آموزنده ، جذاب و ارزش نگهداری داشته باشند. این بدان معنا نیست که آنها نمی توانند تبلیغاتی باشند ، اما اگر تمام کاتالوگ های شما این است که می گویند "مرا بخر!" پس در بهترین حالت بی اثر هستند. فرصت های ارتباط با مشتریان و ارسال سریع فروش را از دست می دهید. در اینجا نحوه تولید کاتالوگ برنده آورده شده است:
چاپ کاتالوگ آنلاین

با اصول شروع کنید:

شما در مورد آنچه محصولات و خدمات شما می توانند انجام دهند متخصص هستید ، اما مشتریان شما اینگونه نیستند. در مرحله برنامه ریزی کتابچه ، هدف شما پاسخ به این سوال است: "مشتریان من می خواهند چه چیزی بدانند؟" پاسخ به این سوال پایه و اساس کتابچه شما را تشکیل می دهد. به این ترتیب می توانید کتابچه خود را جالب و جذاب کنید ، و هنگامی که می توانید این کار را انجام دهید همه موارد دیگر شروع به مراقبت از خود می کنند.

زاویه دید تخصصی داشته باشید:

سوال بعدی که باید به آن پاسخ دهید این است: "مشتری های من بعد چه کاری باید انجام دهند؟" هنگامی که مشتریان شما از کتابچه شما یاد می گیرند ، باید قدم عملی برای یادگیری بیشتر یا خرید لوازم و خدمات برداشته شود. کتابچه خود را با بخشهای فروش غرق نکنید ، زیرا آنها باید بعنوان ایده های بعدی برای محتوا ظاهر شوند. قرار دادن "تبلیغات" خود به عنوان نکات مفید یا جعبه های مشاوره یکی از راه های این کار است.

طراحی و کپی:

هنگامی که موضوع و زاویه خود را مشخص کردید ، می توانید از یک طراح گرافیک و نویسنده متن استفاده کنید تا برنامه خود را روی کاغذ قرار دهید. چیدمان بزرگ باعث نشاط می شود و کپی هوشمند ، در عین حال سبک ، در کاتالوگ ها به خوبی کار می کند. تصاویر بزرگ ، صفحه کوپن ، برگه های سریع اطلاعات و سایر دستگاه ها روش های عالی برای زنده نگه داشتن و جذاب بودن کاتالوگ های شما هستند. از تصاویری استفاده کنید که برای مشتری شما مهم هستند. آنها می خواهند محصولی را که می فروشید ، تصاویری از نتایجی که می گیرند یا احساساتی را که در صورت استفاده از محصول یا خدمات شما احساس می کنند ، ببینند. مطمئن باشید تصاویر کاتالوگ واضح و حرفه ای به نظر می رسند.
کیفیت چاپ کاتالوگ و نمونه کاتالوگ حرفه ای

کیفیت چاپ کاتالوگ و نمونه کاتالوگ حرفه ای:

برای موثر بودن چاپ کاتالوگ آنلاین شما باید کاغذ کاتالوگ خوب  و نمونه متن کاتالوگ اتخاب کنید و بنابراین باید متن صفحه اول کاتالوگ برای کاتالوگ ورزشی  و کاتالوگ پوشاک و کاتالوگ صنعتی متفاوت باشد به تکنیک های چاپ احترام گذاشته و از کیفیت خوبی برخوردار باشد. برای قیمت طراحی کاتالوگ یک جلد براق 10 هزار تومانی برای جلد خود انتخاب کنید. این ماده ضخیم و دلپذیر است و دارای روکش است که رنگ های شما را غنی می کند. چاپ کتابچه های تمام رنگی با اتصال کوک زین ، حرفه ای بودن را نشان می دهد. پس از چاپ دفترچه های تمام شده ، تنها کاری که باید انجام دهید ارسال آنها به یک لیست پستی مشخص است. توزیع آنها آسان است و می توان با استفاده از چاپ آرمانی -بخش "محصولات" به چاپ مستقیم برای خدمات چاپ کاتالوگ ارزان و فوری مراجعه کنید. اگر خود علاقه به مشارکت در طراحی کاتالوگ دارید آموزش طراحی کاتالوگ با فتوشاپ را در سایت پرینت آرمانی از دست ندهید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر