ایده های تازه برای بازاریابی محتوای شما

بازاریابی محتوا به سادگی ایجاد اطلاعات مربوط به مارک و محصولات و کاتالوگ شماست که سپس در وب سایت خود قرار می دهید. این می تواند هر چیزی باشد ، تا زمانی که برای خواننده و مرتبط با صنعت شما جالب باشد ، در مورد موضوعات بی ربط مانند فوتبال یا آب و هوا صحبت نکنید ، این را برای کانال های رسانه های اجتماعی شخصی خود ذخیره کنید.در مورد حوزه تخصصی خود بنویسید مثلا بروشور ی که تولید میکنید یا کارت ویزیت محصوات خود این باعث هدفمند شدن کار شما می شود

این می تواند یک صفحه مستقیم و آموزنده و مفید باشد. نوشتن محتوای خوب ، به ویژه از طریق پست های منظم وبلاگ ، راهی درخشان برای هدایت بازدید از وب سایت شما از موتورهای جستجو است که سایت های دیگری که می خواهند به آنها پیوند دهند.

در اینجا چند دلیل ارزش انجام آن ذکر شده است:

هنگامی که محتوای شما در سایت شما قرار گرفت و توسط موتورهای جستجو مشاهده شد ، سایت شما آنچه را که در آن محتوا نامیده می شود به دست می آورد و هر کسی که آن را کپی کند به دلیل آن جریمه می شود. این یک امتیاز فروش منحصر به فرد به شما می دهد که شما را از سایر سایت های وب متمایز می کند. محتوای درخشان بنیادی اساسی برای بهینه سازی موتور جستجوگر شما (SEO) است ، Google مشاهده خواهد کرد که شما اطلاعاتی درباره صنعت خود و خدمات آن می نویسید ، نه فقط بحث در مورد فروش.

این می تواند جریان پایداری را در سایت شما ایجاد کند که به محصولات و تجارت شما علاقه مند است. تا آنجا که ممکن است مفید باشید ، نیازی به دادن اسرار تجاری نیست اما اگر محتوا می توانید به سوال و جواب مشتریان بالقوه پاسخ دهید ، آنها از این بابت از شما تشکر می کنند و نه تنها سایت شما را به دیگران ارجاع می دهند ، بلکه از شما نیز خرید می کنند.
ایده های تازه برای بازاریابی محتوای شما

چه چیزی محتوای آنلاین عالی را ایجاد می کند؟

تمام محتواهایی که ایجاد کرده اید ، اگر نه همه ، باید یکی از این موارد را انجام دهند:

مردم را وادار کنید که آن را بخوانند و منتقل کنند - خواه این کار با اشتراک گذاری آن باشد یا با پیوند دادن به آن. با پشتیبانی از آنچه شرکت شما نامیده می شود ، برند خود را تکرار کنید و آن را ارتقا دهید. این امر همچنین به شما کمک می کند تا به عنوان یک متخصص در زمینه کسب و کار خود قرار بگیرید. به فروش محصولات خود کمک کنید - مهمترین آن این است که باید مورد توجه مشتریان هدف شما قرار گیرد. شما باید موانعی را که مانع دسترسی بینندگان به اطلاعات می شود بردارید ، از جمله اینکه مشتریان باید اطلاعات را قبل از دسترسی به آنها بارگیری کنند ، باید افراد خود را از طریق ایمیل تأیید کنند یا فرم های زیادی را پر کنید تا قبل از اینکه بتوانند اطلاعات شما را بخوانند. وبلاگ. همه این موارد برای بیننده آزار دهنده است و می تواند ادامه کار را قبل از اینکه حتی وب سایت شما را مشاهده کنند ، به تعویق بیندازد.

چه محتوایی از قبل دارید؟

کسب و کارها تمایل دارند محتوای بیشتری از آنچه تصور می کنند داشته باشند. بنابراین قبل از هر کاری باید کار کنید که چه محتواهایی را باید قبلاً تحویل دهید. سعی کنید از برخی افراد اصلی در مشاغل خود مانند تیم خدمات مشتری ، خریداران ، بازاریابی و طراحان وب بپرسید. سپس به شما کمک می کند محتوایی را که باید استفاده کنید ، حذف و ایجاد کنید.

از آنها بپرسید: چه چیزهایی داریم که مورد توجه مشتریانمان باشد؟ چه محتوایی غیر از اطلاعات فروش برای مشتریان جالب است؟ آیا اخبار شایسته ، واقعی یا حتی خنده داری درباره محصولات یا کارکنان ما وجود دارد؟ 10 س سوال برتر از طرف مشتریان چیست ، آیا می توانیم به این س سوالات در وب سایت پاسخ دهیم؟ برای اینکه پاسخ آنها را راحت تر کنند.
ایده های تازه برای بازاریابی محتوای شما

یک ایده - محتوای زیاد

وقتی جواب گرفتید ، باید آنها را مرتب کنید. شما احتمالاً مقدار زیادی داستان از طوفان مغزی دریافت نکرده اید ، زیرا مردم تمایل دارند چیزها را ساده کنند. اما هر داستان می تواند بیش از یک مورد محتوا ایجاد کند. فکر نکنید که یک ایده برابر با یک مطلب است.

نقطه شروع و هسته اصلی استراتژی محتوای شما باید صفحه وبلاگ شرکت شما باشد ، زیرا این متنوع ترین پلتفرم شما برای محتوا خواهد بود. از آنجا که وبلاگ شما کاملاً متعلق به خود شماست ، شما با استفاده از تصاویر ، فیلم ها ، حتی صدا از آن نهایت استفاده را می کنید ، فقط فراموش نکنید که همه مطالب مهم را اضافه کنید.

بنابراین اکنون لیستی از ایده های داستان و لیستی از مکان قرار دادن محتوا دارید ، به یاد داشته باشید که دکمه های اشتراک اجتماعی را اضافه کنید تا مراجعه کنندگان به شما برای مراجعه راحت تر شود. به یاد داشته باشید که بعد از چند ماه به گذشته نگاه کنید تا ببینید چه چیزی مفید است و چه چیزی مفید نیست ، ببینید چه تعداد بازدید از برخی از پست های وبلاگ داشته اید ، بررسی کنید چند بار "پسندیده شده" ، "دوباره توییت شده" یا به اشتراک گذاشته شده است ، به شما کمک می کند محتوای مورد علاقه بینندگان خود را تعیین کنید و امیدوارم بتوانید مطالب بیشتری ایجاد کنید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر