انتخاب متن جلد کتاب

در اینجا در  پرینت آرمانی ، اولویت اصلی ما کمک به شما برای ایجاد محتوای عالی برای دستیابی به اهداف بازاریابی و فروش شما است. امسال برای بسیاری از ما چالش برانگیز بوده است و ما واقعاً سخت تلاش کرده ایم تا نسخه جدید وب سایت خود را برای همیشه کارآمد برای شما بسازیم.بنابراین امروز ما خوشحالیم که اعلام می کنیم نسخه جدید سایت ما در اینجا است! این یک نشریه تازه شده با ظاهری ساده و دسته ای از هدیه های دیجیتالی هیجان انگیز را برای شما به ارمغان می آورد.

انتشار دوباره تصور شده:

انتشار نسخه جدید چاپ کتاب دیجیتال پرینت آرمانی که تصور مجدد دارد ، دارای ظاهری ساده و تجربه واقعی خواندن است. با در نظر داشتن خواننده ، ما کتاب خوان شما را واقع بینانه تر و از نظر زیبایی شناختی خوشایندتر می کنیم.  علاوه بر این ، ما تحقیقاتی راجع به ظاهر و احساس کتابهای واقعی انجام داده ایم ، بنابراین سایه ها و شیب های صفحه های انتشارات شما ظریف تر و معتبرتر هستند. و ضخامت صفحه جدید ، دقیقاً مانند یک نسخه فیزیکی ، به مشتریان شما این امکان را می دهد تا به هر صفحه ای از کتاب شما بروند - فقط با کلیک کردن روی لبه جلویی در چاپ تراکت فوری می توان از آن استفاده کرد. در طراحی جدید آرمانی اثر ورق زدن صفحه در انتشار شما هموارتر ، سریع تر و واکنش پذیرتر شده است.

انتخاب متن:

ما یک فناوری بی نظیر - انتخاب متن ایجاد کرده ایم که حتی بهتر از PDF است. اکنون ، هنگامی که مشتری های شما در حال جستجوی کتابهای flipbook شما هستند ، می توانند هر متن را که برای شما مهم است انتخاب کنند ، آن را با یک کلیک کپی کرده و سپس با همکاران خود به اشتراک بگذارند - مثلاً از طریق ایمیل یا پیام رسان ها. بعلاوه ، اگر مشتری در مورد مقاله ای در بروشور یا کاتالوگ شما سوالی داشته باشد ، می تواند پیوندی را با کل متن برای شما برای شما ارسال کند. مورد برجسته خواهد شد ، بنابراین می توانید در مورد آن به طور مفصل بحث کنید که باعث می شود ارتباط شما با مشتری راحت تر و سریعتر انجام شود.

گالینگور:

پس از انجام تحقیق در مورد چگونگی بهبود تجربه خوانندگان ، ما فرصتی برای تنظیم جلد سخت معتبر با صحافی مناسب اضافه کرده ایم. گالینگور را می توانید هم در یک نشریه بسته و هم در یک کتاب واقعی مشاهده کنید. بنابراین اگر چاپ بروشور دیجیتال یا کتاب درسی برای مخاطبان خود ایجاد می کنید ، جلد گالینگور درست همان چیزی است که شما نیاز دارید.

آرم انعطاف پذیر:

قبلاً ، اگر آرم شما خیلی بزرگ بود ، می توانست با آوای فلیپ بوک شما پوشانده شود. اکنون مشتریان شما آرم را به وضوح مشاهده می کنند - مهم نیست که اندازه آنها چه اندازه باشد. این به طور خودکار تنظیم می شود تا در انتشار یا بسته شدن آن دقیقاً در نشریه شما قرار گیرد. و اگر می خواهید محتوای خود را در یک وب سایت نمایش دهید ، آرم در جاسازی های هر اندازه قابل مشاهده است. ایجاد آگاهی از برند و اصالت آن با کتابهای flipbook شما هرگز آسان نبوده است.

حالت اسلاید بهبود یافته:

ما حالت اسلاید را دوباره انجام داده ایم - اکنون مرور نمایش های دیجیتالی ، پیشنهادات تجاری و آلبوم های هنری حتی راحت تر است. همه صفحات به گونه ای تنظیم شده اند که در حالت اسلاید بهترین حالت را دارند. بنابراین اگر فلیپ بوک شما دارای صفحات گسترده ای است ، می توانید آن را به یک نمایش آنلاین شیک با مزایای دیجیتال تبدیل کرده و در طی یک جلسه آن را روی رایانه لوحی بکشید تا مشتریان خود را تحت تأثیر قرار دهید.

خودت ببین:

ما امیدواریم که انتشارات جدید مارک شده به شما کمک کند بهترین تأثیر را بر خوانندگان خود بگذارید و با فعالیت های بازاریابی و فروش خود به موفقیت های بیشتری برسید.بروید و جدیدترین FlippingBook Publisher 2021.1 را بارگیری کنید. لیست کامل ویژگی ها و اصلاحات جدید را در یادداشت های نسخه بررسی کنید و اگر سوالی داشتید با کارشناس چاپخانه دیجیتال پرینت آرمانی ارتباط بگیرید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر