الهام بخش طراحی گرافیکی

الهام بخش از طراحی گرافیک البته سلیقه ای است. روشهای مختلفی برای دستیابی به یک کار وجود دارد ، چه رسد به سبکها و تجارب مختلف طراح منفرد ، جای تعجب نیست که طراحی گرافیکی متنوع چگونه می تواند باشد.

پروژه های طراحی معمولاً با مختصری شروع می شوند که طراحی آثار هنری را به مارک تجاری شرکت ، کاربر نهایی ، یک رویداد خاص ، فصل یا تبلیغات مرتبط می کند. همانطور که چنین تنوعی از کار را برای طیف وسیعی از اهداف مختلف چاپ می کنیم ، اغلب نمونه های شگفت انگیز از کارهای هنری عالی را می بینیم.

ما اخیراً این دو نمونه را از طیف وسیعی از محصولات بروشور خود چاپ کردیم و احساس کردیم ارزش استفاده از مارک تجاری سازمانی بسیار خوب است. این دو طرح از لحاظ استفاده ، مخاطب و سبک حاصل از آن بسیار متفاوت هستند. اگرچه هر دو در یک اندازه چاپ شده اند ، آنها سبک های اتصال متفاوتی را برای شماره صفحه بزرگتر خود انتخاب کرده اند تا استفاده از محصول نهایی را منعکس کنند.
الهام بخش طراحی گرافیکی-چاپ آرمانی

Ginger Ray طراحان منحصر به فرد وسایل و تزیینات مهمانی های خاص هستند.آنها به پیروی از روندها ، خلق محصولات زیبا و نوآورانه و امیدوارم که جشن ها را کمی خاص تر کنند ، افتخار می کنند. - gingerray.co.uk

طراحی گرافیک

بروشور آنها یک طرح بسته A5 60 صفحه ای با تصاویر زیبا از سبک زندگی است که طیف گسترده ای از محصولات مورد استفاده آنها را نشان می دهد. یک ظاهر طراحی شده ، پالت رنگی و تصاویر همه با محصولات سازگار است و این مارک تجاری تصاویر شرکت را در وب سایت و کانال های اجتماعی آنها منعکس می کند و تصویری قوی برای پیروان وفادار ایجاد می کند.

ری زنجبیل

Sam Mabley ، طراح ارشد گرافیک Ginger Ray ، گفت: "ما از مجموعه جدید بهار / تابستان 2020 بسیار هیجان زده هستیم! وقتی می بینید که بروشور نهایی بسیار زیبا به نظر می رسد ارزش این همه تلاش را دارد. "

طراحی ظاهری کاملاً زنانه و متناسب با مخاطبان آنها دارد و استفاده از چوب های ناهموار و زمینه های شیک باعث افزایش احساس بروشور تابستان می شود.

الهام بخش طراحی گرافیکی

طراحی دوم کاملاً برعکس در یک ظاهر طراحی شده است زیرا کاربر نهایی از جمعیتی بسیار متفاوت است. این بروشور یک کتابچه با صفحه سیم بند A5 80 با جلد استات است که به عنوان یک مجله مطالعه برای دانشجویان آکادمی لینکلن کارلتون ایجاد شده است. کار طراحی توسط استودیوی Creative Hope است و نمایانگر استایل پررنگ و رنگارنگ وب سایت آکادمی است.
چاپ آرمانی-الهام بخش طراحی گرافیکی

طراحی گرافیک

"آکادمی لینکلن کارلتون یک مدرسه ابتدایی پرورشی است که ریشه در ارزشهای اخلاقی قوی دارد. ما جامعه ای هستیم که در آن هر فردی می تواند شکوفا شود. آرزوها و انتظارات بالا زندگی مدرسه را فرا گرفته و از رشد کودکان با عزت نفس بالا ، انضباط شخصی و روحیه قوی جامعه حمایت می کند.

آکادمی لینکلن کارلتون

طبیعتاً ، این هنر برای جلب مخاطب جوان تر که از این کتابچه استفاده می کند ، بازیگوش و مهیج است. طرح رنگ از نظر جنسیتی خنثی است و شخصیت ها اخلاق فراگیر مدرسه را منعکس می کنند. این گرافیک ساده و واضح است ، افراد زیادی را که با داستان های جادویی در حال خواندن هستند ، نشان می دهد که از صفحات می پرند ، از جمله هواپیما ، پروانه ، موشک و رنگین کمان.

از این دو طرح به راحتی می توان فهمید که طراحی گرافیک هنگام ایجاد کارهای هنری چقدر مهم است. این می تواند تأثیر زیادی در چگونگی ارتباط مخاطب با یک برند داشته باشد. از نظر مناسب بودن این طرح برای مخاطبان و همچنین از نظر تناسب با مارک های گسترده تر شرکت است.

اگر شما برای ایجاد بروشور یا جزوه نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان چاپ آرمانی در خیابان زرتشت تهران تماس بگیرید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر