اجتناب از مشکلات طراحی دیجیتال

در این عصر و روزگار ، بسیاری از تبلیغات جهان به صورت دیجیتالی انجام می شود و طراحان به شدت با تصاویر رسانه های اجتماعی ، وب سایت ها و تبلیغات آنلاین کار می کنند. با این وجود چاپ هنوز یک شکل بسیار مهم و بسیار پر کاربرد از ارتباطات است. هنگام ترجمه طراحی چاپ دیجیتال برای چاپ ، مراحل خاصی وجود دارد که طراحان گرافیک باید انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که قطعه چاپ نهایی از بهترین کیفیت برخوردار است. در اینجا برخی از اشتباهات مهم وجود دارد که هنگام ترجمه طراحی چاپ کاتالوگ دیجیتال برای چاپ از آنها جلوگیری می شود.

برای جلوگیری از اشتباهات تصویر و متن

طراح باشید یا نباشید ، جعبه هایی برای علامت گذاری وجود دارد که همه باید هنگام چاپ برای چاپ بدانند. یک قدم کلیدی که باید بخاطر بسپارید این است که فایل خود را به جای حالت رنگی RGB به CMYK تبدیل کنید. CMYK رنگ مشکی زرد متمایل به فیروزه ایحالت رنگی است که چاپگرها در آن رنگ تولید می کنند (اگر تا به حال سینی جوهر را تغییر داده اید ، می دانید که ما به چه چیزی اشاره می کنیم!). با این حال ، طراحی دیجیتال با استفاده از سه رنگ قرمز ، سبز و آبی (RGB) تولید می شود. هنگام کار با یک طراحی دیجیتال ، تبدیل تصاویر به CMYK معمولاً آخرین مرحله در این فرآیند است. پس از تبدیل ، طراحان می توانند پروفایل های رنگ را تنظیم کرده یا هر آنچه را که به نظر می رسد لمس کنند.

اشتباه دیگری که باید از آن اجتناب کنید این است که اطمینان حاصل کنید همه تصاویر با وضوح بالا هستند. تصاویر برای چاپ معمولاً باید 300 dpi پیکسل در اینچیا بالاتر باشند تا در نسخه چاپی نهایی واضح و واضح به نظر برسند. طراحان اغلب در یافتن تصاویر با وضوح پایین به صورت آنلاین اشتباه می کنند ، که ممکن است در صفحه خوب به نظر برسد ، اما ترجمه آنها برای چاپ امکان پذیر نیست. هنگام کار با چاپگرهای با فرمت گسترده ، گاهی اوقات می توانید با تصاویر 150 dpi فرار کنید ، با این حال ، همیشه بهتر است نیازهای نهایی را با چاپخانه محلی خود بررسی کنید .

هنگام طراحی برای چاپ با ابعاد بزرگ ، مهم است که به یاد داشته باشید که کارهای هنری و متن باید به هنر بردار تبدیل شوند. با این کار می توان مقیاس بندی کرد ، بدون افت کیفیت ، اثر هنری. اطمینان حاصل کنید که از الزامات محیط مورد استفاده خود آگاه هستید ، زیرا تفاوت های کوچک می تواند تأثیر زیادی بگذارد!
اجتناب از مشکلات طراحی دیجیتال

طراحی دیجیتال برای چاپ - کارهای هنری و پرونده های نهایی

فضای اضافی است که شما می خواهید طراحی دیجیتال خود را در زمانی که می خواهید طراحی چاپ شما به لبه صفحه برود ، حمل کنید. این امر با چاپ پرونده روی کاغذهای بزرگ و سپس برش دادن آن با استفاده از علائم برش برای هدایت برش نهایی حاصل می شود. مقدار فضای اضافه به چاپ بستگی دارد ، اما به طور کلی ، 3 میلی متر استاندارد است.

هنگام ایجاد کتابچه ، طراحان باید از نظر تعداد صفحه و "خزش" حساب کنند. اگر به فکر جمع آوری و جمع آوری یک جزوه با هم باشید ، کاغذهای اضافی اصلاح می شوند ، چیزی که طراحان باید هنگام ایجاد صفحات خاص از آن آگاه باشند. شمارش صفحه نیز مهم است ، زیرا کتابچه ها در تعداد صفحات 4 تکمیل می شوند.

اشتباه کلیدی دیگر برای جلوگیری از اشتباهات املایی و گرامری است. اشتباهات املایی غالباً در قطعات چاپ شده اتفاق می افتد و این نه تنها پیام شما را می گیرد بلکه بر برند شما تأثیر منفی می گذارد. همیشه مصححات را داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که حتی اگر طراحانی روی آن کار می کنید ، قبل از چاپ همه چیز را نیز تصحیح کنید. انجام یک قطعه چاپی با قالب بزرگ و سپس کشف یک خطا می تواند منجر به سردردهای زیادی شود (و ضربه ای به بودجه شما وارد می کند!) ، بنابراین گرچه به نظر می رسد واضح است ، اما ذکر آن ارزش دارد.
اجتناب از مشکلات طراحی دیجیتال

چاپ آرمانی خدمات طراحی کاتالوگ حرفه ای را ارائه می دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر و بحث در مورد پروژه چاپ بعدی خود با ما تماس بگیرید!

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر