تجارت تقاضا

آینده چاپ در تجارت تقاضا نسخه 2021

آینده چاپ در تجارت تقاضا نسخه 2021

در حالی که سال 2020 برای صنعت چاپ بر روی تقاضا سال چالش برانگیز و در عین حال بسیار سودآوری بود ، 2021 هنوز با روندهای هیجان انگیز جدیدی همراه نیست! به همین دلیل است که ما اینجا هستیم تا در مورد چند پیش بینی برای تجارت چاپی در تقاضا امسال بحث کنیم .

فروش خرده فروشی

فروش خرده فروشی به دلیل فاصله اجتماعی و افزایش انعطاف پذیری خرید آنلاین ، قدرت خود را از دست می دهد. به عنوان مثال آمازون را در نظر بگیرید ، شما می توانید هر محصولی را خریداری کرده و به محض روز بعد آن را به درب منزل تحویل دهید ، نیازی به ترک خانه نیست! پیش بینی می شود خریداران دیجیتال در سال 2020 به 2.05 میلیارد دلار برسد و تا سال 2021 به 2.14 میلیارد نفر برسد.تجارت الکترونیکی قطعاً در حال گسترش است و بیش از هر زمان دیگر بسیار مهم است که شما کسب و کار خود را آنلاین کنید ، به مهمترین بازارها بپیوندید ، در رسانه های اجتماعی خود تبلیغ کنید ، فروشگاه تجارت الکترونیک خود را تنظیم کنید و اساساً هر کاری که می توانید برای کمک به خود انجام دهید. حضور کلی آنلاین. هر روز خرده فروشان بیشتر و بیشتر به فروشگاه های آنلاین می روند!

بدون هزینه مقدماتی = سرمایه گذاری کم

شما فقط هزینه محصولاتی را که در واقع فروخته اید پرداخت خواهید کرد. تمام هزینه ای که باید برای آن بپردازید بستر تجارت الکترونیکی شماست .

بدون موجودی مورد نیاز است

نیازی به داشتن سهام ، پرداخت هزینه انبار و موارد دیگر نخواهید داشت. شما می توانید متناسب با دلخواه خود بفروشیدشما می توانید به همان تعداد که می خواهید تنوع محصولات را ارائه دهید.

بدون بسته بندی ، بدون حمل و نقل

تأمین کننده شما این کارها را انجام می دهد در حالی که شما باید 100٪ بر روی نام تجاری خود و خدمات مشتری خود تمرکز کنید.خوب ، بنابراین با این گفته ، چند نکته وجود دارد که باید این 2021 را امتحان کنید تا با چالش روبرو شوید:

برای مثال با محصولات بیشتر تمرکز بر روی Gen Z آماده شوید.

برای بازاریابی محصولات خود از سیستم عامل های مناسب برای مثال TikTok از ابزارها و کانالهای تبلیغاتی بهتری استفاده کنید! شما به یک بستر سازگار و کاربرپسند نیاز دارید که متناسب با انواع کاربران باشد. با این اوصاف ، ما آماده هستیم تا جزئیات بیشتری را برای چند روند برای سال 2021 بررسی کنیم که واقعاً به شما کمک می کند خدمات چاپی خود را در صورت تقاضا ارتقا دهید

1. محصولات خود را متنوع کنید

روندهای تغییر سریع ، همه کارآفرینان تجاری را به تنوع بخشیدن به محصولات ، طرح هایشان و حتی مخاطبانشان سوق می دهد. طیف گسترده تری از محصولات به شما امکان می دهد به محض ورود به بازارهای مختلف بفروشید و با روندها سازگار شوید. به عنوان مثال برای سال 2021 ، با توجه به وضعیت جهانی که اکنون وجود دارد ، افزایش قابل توجهی در کالاهای خانگی وجود دارد. روند لباس به سمت لباس راحت یا مد خانه متمایل می شود . مردم به دنبال راه هایی برای دلپذیر کردن خانه های خود هستند زیرا آنها وقت زیادی را در آنجا می گذرانند. این مورد برای دفاتر خانگی نیز صدق می کند ، بنابراین فرصت زیادی برای فروش محصولات اداری در سال جاری وجود دارد.

آینده چاپ در تجارت تقاضا نسخه 2021

2. ماسک های صورت هنوز داغ هستند!

یک بازار جهانی برای ماسک های صورت و چندین محصول دیگر مانند بندهای ماسک صورت ، تنظیم کننده ها و موارد دیگر وجود دارد. از آنجا که 2021 هنوز سالی خواهد بود که به دنبال مراقبت بهتر از سلامتی شخصی خود هستیم و ماسک های صورت یک فرصت عالی برای محصول است.

3. تیک توک

استفاده از TikTok برای برقراری ارتباط با مشتریان خود اقدامی عالی در سال 2021 است. مردم هزاران وقت را در این سیستم عامل می گذرانند. این هنوز با مارک ها و تبلیغات اشباع نشده است بنابراین صحبت در مورد کسب و کار شما می تواند واقعاً طبیعی وارد شود. برای ارسال در Tik Tok از فیلم های کوتاه ، سرگرم کننده ، گاه به گاه و کوتاه استفاده کنید. می توانید از این بستر برای هدایت بازدید به سایر رسانه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام ، یوتیوب و حتی فروشگاه آنلاین خود استفاده کنید! شما می توانید با اینفلوئنسرها شریک شوید ، یک چالش هشتگ ایجاد کنید ، تبلیغات نیز وجود دارد.

4. حمل و نقل سریع

دسترسی بیشتر در زنجیره های تأمین به شما امکان می دهد دوره های حمل و نقل بهتر و سریع تری را ارائه دهید.

5- استراتژی های بازاریابی خود را گسترش دهید

امسال فرصت های جدید زیادی برای امتحان وجود دارد. وقتی چیزی عالی کار می کند به این معنی نیست که نباید چیزهای جدید را امتحان کنید. تلاش های بازاریابی خود را به سمت رسانه های اجتماعی جدید ، مخاطبان جدید ، بازار جدید گسترش دهید و تلاش های خود را برای دیدن نتایج دنبال کنید!

6. مراقب روندها باشید

روند جهانی در موتورهای جستجو مانند همه گیر جهانی ، جنبش های سیاسی ، سبک زندگی اکولوژیکی و موارد دیگر ، به طور مداوم در حال افزایش علاقه بیشتر مخاطبان شما هستند.توانایی پیش بینی روندهای بازار واقعاً می تواند شما را از رقابت دور کند.

7. تجارت الکترونیکی صوتی در حال افزایش است

چرا این موضوع مرتبط است؟ برای اینکه محصولات خود را در رادار قرار دهید بسیار مهم است که شما از کلمات کلیدی مناسب در عناوین و توضیحات خود و همچنین در فروشگاه آنلاین خود استفاده می کنید. پیش بینی می شود فروش تجارت صوتی تا سال 2022 به 40 میلیارد دلار برسد  دستیاران مجازی خرید آنلاین را برای خریداران آسان می کنند ، این بدان معناست که شما می توانید محصولات خود را با بهینه سازی های مناسب وارد کنید!

8. خرید کانال ی در حال تبدیل شدن به یک عمل عادی است

با استفاده از سیستم عامل های مختلف در حال تبدیل شدن به یک عمل معمول است. مثل این است که هنگام خرید بلیط پرواز ، شما در یک موتور جستجوی ارزان قیمت محبوب جستجو خواهید کرد که شما را به صفحه هواپیمایی یا صفحه دیگری هدایت می کند. می توانید بلیط خود را در بسیاری از سیستم عامل ها خریداری کنید. استفاده از کانال های خرید مختلف قبل از خرید را خرید همه کانال می نامند.

9. گزینه پرداخت های جدید

اکثر فروشگاه های تجارت الکترونیکی کیف پول های دیجیتالی مانند PayPal ، Google Pay ، Apple Pay و موارد دیگر و همچنین Cryptocurrency را می پذیرند.

قیمت محصول خود را درست تعیین کنید!

قیمت گذاری پویا ، تنظیم قیمت های شما با توجه به داده های تحلیلی عملکرد و رقابت شماست. این امر مستلزم این است که مطابق روند بازار و قیمت در جریان باشید. با تعیین قیمت های پویا برای محصولات خود می توانید اطمینان حاصل کنید که قیمت مناسب را در زمان مناسب درخواست می کنید.

10. کاربران موبایل در حال رشد و رشد هستند

برای آزمایش سازگاری با موبایل وب سایت و ایجاد هرگونه بهینه سازی مورد نیاز ، از Search Console استفاده کنید.

11. تجارت الکترونیکی بصری یک ضرورت است

استفاده از تصاویر با کیفیت بالا یک امر ضروری در سایت و کاتالوگ است. دیگر نمی توانی این را دور بزنی. شما نه تنها نیاز تصاویر زیبا برای محصولات خود، بلکه به ج reate بصری جذاب تبلیغات در رسانه های اجتماعی مانند Pinterest به تغییر مسیر ترافیک به فروشگاه آنلاین خود نیاز دارید.

12. در طراحی های جالب سرمایه گذاری کنید

به یاد داشته باشید که شما همیشه می توانید از یک ابزار الگوی از پیش ساخته شده برای ایجاد طرح های خیره کننده استفاده کنید حتی اگر مهارت طراحی و زمینه ندارید!

13. محصولات شخصی را ارائه دهید

اگر مردم بتوانند آن را سفارشی کنند ، حاضرند هزینه بیشتری را برای یک محصول بپردازند! طراحی های خود را از جمله وب سایت خود غالباً تازه کنید تا بتوانید در میان جمعیت متمایز شوید. اگر به تبلیغ در بهترین وب سایت های چاپی درخواستی بپردازید ، مفید است .

ارزیابی مداوم کلیدی است

مشتریان خود را کاملاً زیر نظر داشته باشید ، عملکرد محصول خود را ارزیابی کنید و بازخورد مداوم بخواهید! هیچ راهی برای بهبود ارزش برند شما بهتر از پیگیری و تجزیه و تحلیل عملکرد شما به منظور افزایش سطح نیست!

افکار نهایی در مورد چاپ امسال در زمینه تجارت تقاضا

اگر فکر می کنید ممکن است زمان شروع تجارت الکترونیکی خود باشد ، حق با شماست! سال 2021 نوید یک سال هیجان انگیز را برای همه علاقه مندان به صنعت چاپ دیجیتال می دهد.

آیا چاپ در صورت تقاضا هنوز ارزشش را دارد! بله قطعاً ، با این حال ، هیچ کس برای افراد تنبل کاری ندارد. شما باید خود را از ارزش ارائه رقابت ، ایجاد یک مارک تجاری خوب و استفاده از کانال های تبلیغاتی موثر جدا کنید. چاپ بر اساس تقاضا ممکن است یک بازار اشباع شده لمسی باشد ، اما اگر در مورد رویکرد بازاریابی خود هوشمند هستید ، می توانید واقعاً با مدل تجاری کم سرمایه گذاری در میان مردم متمایز شوید. برای مرتبط نگه داشتن محصولات خود ، همیشه مراقب روند بازار باشید!

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر