-بوم-خیره-کننده

آیا می خواهید یک بوم خیره کننده چاپ کنید؟

برخی از آنها چاپ ارزان قیمت تولید می کنند در حالی که دیگران در آثار هنرمندان مشهور سرمایه گذاری می کنند. اکنون ، بسیاری از افراد برای دستیابی به یک اثر هنری منحصر به فرد که ممکن است معنای بسیار ویژه ای برای آنها داشته باشد ، به چاپ بوم نقاشی در صنعت چاپ دیجیتال نگاه می کنند.

این شکل از هنر اساساً همانگونه است که به نظر می رسد. از قطعه ای از بوم با کیفیت به عنوان رسانه استفاده می شود تا تصویری روی آن چاپ شود. برای انجام این کار فرآیندی وجود دارد که باید دنبال شود. اگر به درستی انجام شود ، چاپ بوم کاملاً شگفت انگیز به نظر می رسد. در غیر این صورت ، به نظر می رسد یک کار اشتباه انجام شده است.

در مورد نوع تصویر که می توان برای ایجاد چاپ بوم استفاده کرد ، امکانات بی شماری وجود دارد. پس از انتخاب تصویر ، مسئله یافتن یک تولید کننده چاپ بوم آنلاین برای تکمیل پروژه است.هدف نهایی این است که "آثار هنری" به نظر برسد مانند اینکه با استفاده از روغن یا اکریلیک نقاشی شده است.

چند نکته وجود دارد که می توانید آنها را دنبال کنید تا اطمینان حاصل کنید که شما یک بوم چاپ خیره کننده و با کیفیت بالا را به خانه خواهید برد.

وقتی تصمیم گرفتید که می خواهید از خدمات ارائه شده توسط یک شرکت چاپ دیجیتال استفاده کنید ، می توانید ادامه دهید و عکسی را انتخاب کنید که می خواهید روی چاپ بوم خود مشاهده کنید. شما به دنبال چاپ بوم با کیفیت عالی هستید بنابراین این بدان معنی است که شما باید با یک عکس با کیفیت بالا مثل کاتالوگ دیجیتال شروع کنید.برای برنامه ریزی موضوع چاپ بوم خود وقت بگذارید ؛ شما عکسی می خواهید که دارای رنگهای واضح و رنگهای کاملاً مشخص باشد ، بنابراین باید یک نسخه با وضوح بالا از آن تصویر را که می خواهید در "آثار هنری" خود پیدا کنید.

اگر در گرفتن عکس مهارت چندانی ندارید ، ممکن است بخواهید از کسی بخواهید این کار را برای شما انجام دهد - کسی که دوربین بهتری دارد یا باتجربه تر است.

تنظیم صحنه برای عکس شما:

فرایندهای مختلفی وجود دارد که برای تولید چاپ بوم استفاده می شود. معمولاً برای دستیابی به اندازه مناسب و برجسته سازی بهترین قسمت عکس ، باید تصویر را کوتاه کرد.هنگام گرفتن عکس خود ، می خواهید مطمئن باشید که سوژه خود را مرکز تصویر خود قرار می دهید. همچنین ، به یاد داشته باشید که کادر بندی مناسب می تواند نتایج مورد نظر شما را بدست آورد.

لمس عکس:

حتی یک عکس تقریباً کامل ممکن است مطلبی داشته باشد که دوست دارید آن را تقویت کنید. اگر تجربه لمس تصویر و داشتن مهارت در استفاده از نرم افزار مناسب را دارید ، ممکن است بخواهید خودتان عکس را ارتقا دهید. برخی از شرکت های چاپ دیجیتال می توانند این کار را برای شما انجام دهند ، فقط باید بپرسید که آیا این سرویس به صورت رایگان است یا برای دستکاری عکس خود باید هزینه مشخصی را بپردازید.

برخی از تصمیم گیری ها در مورد چاپ بوم بصورت آنلاین:

اگر در این شکل از کارهای هنری تازه کار هستید ، ممکن است در برخی از انتخاب هایی که به سبک شما ارائه می شود کمی گیج شوید. همیشه بهتر است قبل از تصمیم گیری از کارکنان شرکتی که انتخاب می کنید بپرسید یا تکالیف خود را انجام دهید. کارکنان شرکت باید بتوانند تمام سوالات شما را در زمینه چاپ بوم مطابقت دهند و همچنین ، آنها باید بتوانند همه شما را راهنمایی کنند ، به خصوص اگر شک دارید.

پوشش گالری:

در این گزینه ، بوم دور میله برانکارد می پیچد. سپس آن را به پشت قاب چوب محکم می کنند تا در جای خود قرار گیرد. این به این معنی است که تصویر شما نیز در هم پیچیده می شود. تکنیک دیگری که می تواند در این فرآیند استفاده شود "تصویربرداری از آینه" است که در آن عکس تنظیم می شود تا عکس از لبه ها گسترش یابد. در موارد دیگر ، از یک رنگ ثابت به عنوان رنگ حاشیه استفاده می شود.انتخاب پارچه گالری برای تولید چاپ بوم ، به این معنی است که هیچ یک از اتصال دهنده های مورد استفاده برای نگه داشتن تصویر در جای خود دیده نمی شود و به شما امکان می دهد یک چاپ بوم بدون قاب داشته باشید.

پوشش های غیر گالری:

این مخالف گزینه wrap gallery است. بوم به جای پشت در کناره ها محکم شده است ، اما این بدان معنی است که برای استفاده از یک قطعه بوم باید از قاب استفاده شود.

در حالی که ما در مورد گرفتن عکس های جدید برای ایجاد چاپ بوم خود صحبت کرده ایم ، شما ممکن است یک عکس قدیمی داشته باشید که می خواهید استفاده کنید. درباره نیازهای خود حتماً با ارائه دهنده خدمات چاپ با کیفیت مانند https://printarmani.com/صحبت کنید. این شرکت چاپ دیجیتال تمام گزینه های موجود را در اختیارتان قرار می دهد و آنها از عکس های شما به خوبی مراقبت می کنند زیرا می دانند چقدر برای شما ارزشمند هستند.

دلایل بسیار زیادی برای انتخاب چاپ های بوم برای ایجاد آثار هنری شگفت انگیز وجود دارد. به شما امکان می دهد یک اثر هنری چشمگیر و منحصر به فرد داشته باشید. تلاش برای استفاده از انواع دیگر قطعات هنری که در این گروه قرار می گیرند بسیار گران است.

همچنین روش دیگری برای شخصی سازی خانه شماست. با گرفتن عکس مورد نظر خود و تبدیل شدن آن به هنر ، می توانید خاطرات را در یک عکس ضبط کرده و به شکلی منحصر به فرد نمایش دهید که سالها دوام داشته باشد.

گذشته از اینکه به فکر چاپ بوم برای خانه یا محل کار خود باشید ، آن را به عنوان یک هدیه به یک عزیز در نظر بگیرید. گرفتن عکسی که برای فرد معنی خاصی داشته باشد و ترکیب آن در یک چاپ بوم باعث خاصیت ویژه آن هدیه خواهد شد.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر