آیا بازاریابی چاپ مستقیم می تواند دوباره مد شود؟

ما قاطعانه عقیده داریم که در حال حاضر نامه های چاپی مستقیم و چاپ دیجیتال و ریختن در از طریق صندوق های نامه در حال تجدید حیات هستند.سالها این نوع بازاریابی بیش از حد اشباع شده بود و در اصل عبارت "نامه ناخواسته" را ایجاد می کرد. اما آنچه ما توجه می کنیم این است که چون این نوع تبلیغات طی سالها به نوعی کم ارزش بوده است و افراد کمتری آن را انجام می دهند.روزهایی که می توانستید هر روز حداکثر 20 قطعه نامه الکترونیکی با پست صبح خود دریافت کنید ، گذشته است ، این روزها حدس می زنم شما در هفته 10 قطعه بیشتر دریافت نکنید ، بنابراین این یک فرصت بزرگ برای عبور پیام شما ایجاد می کند.

مانند هر بازاریابی یا تبلیغاتی اگر به درستی انجام شود ، نتیجه می دهد. هرگونه ایمیل مستقیم از طریق ایمیل یا پستی که اگر به درستی هدف قرار نگیرد ، تقریباً همیشه "هرزنامه" آزار دهنده است. اما اگر به عنوان مثال لیست پستی شما از افرادی که قبلاً به محصولات شما ابراز علاقه کرده اند یا کسانی که در گذشته از شما خرید اند ، باشد ، کمتر دور ریخته می شود.دلیل اصلی شهرت نامناسب بازاریابی مستقیم در طول این سالها این است که در کل نسبتاً بی روح و بی رمق بوده است.

استراتژی های بازاریابی مستقیم فراموش کرده اند که باید تبلیغاتی را به خود جلب کنند که توجه مصرف کنندگان را جلب می کند ، اطلاعاتی را که آن دسته از مصرف کنندگان قبلاً نمی دانسته اند ، عبارات جدیدی را که مصرف کنندگان می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند و به ویژه باید به خوبی تفکر شود. تبلیغ کنندگان باید بدانند که در مورد چه چیزی صحبت می کنند و فقط به خاطر آن می نویسند.

یک تاکتیک آزار دهنده خاص ، اطلاعات مکرر است که خوانندگان قبلاً خوانده اند ، چرا می خواهند دوباره آن را بخوانند؟ نباید با آنها مانند احمق ها رفتار کرد و انجام این کار پیام شما را اجرایی نمی کند بلکه فقط آنها را خصمانه می کند ، که نتیجه احتمالی تبلیغ شما مستقیماً به سمت دستگاه خرد کن است. باید در نظر گرفته شود که خوانندگان بیشتر اطلاعات را اسکن می کنند و بیشتر آنها توسط مغز آنها پردازش نمی شوند ، فقط وقتی مطالب واقعاً قابل توجه هستند ، مانند یک عنوان کارت ویزیت عالی که به درستی نوشته شده است ، آیا پیام آنها را در ذهن آگاهانه آنها جلب می کند .

برای اطمینان از اینکه ایمیل یا عکسهای پستی چاپی که برای مصرف کنندگان ارسال می شود مستقیماً به سطل زباله منتهی نمی شوند ، باید این روند را بررسی کنید.

اگر به محصولات و خدمات ارائه شده علاقه ای ندارید ، تقریباً هرگونه نامه پست الکترونیکی تقریباً با انزجار کنار گذاشته می شود. بنابراین به همین دلیل هدف گذاری مخاطبان بسیار مهم است. اگر یک نظافتچی پنجره محلی هستید ، پس هر خانه یا محل کسب و کار دارای پنجره مشتری بالقوه ای است. اما اگر خدمات متناسب تری از قبیل عکاسی از عروسی یا تعمیرات موتور را ارائه می دهید ، توصیه نمی شود که "درب پتو" را به همه خانه های منطقه خود بکشید ، زیرا پاسخ دریافتی شما محدود خواهد بود. شما امیدوارید که مخاطبان شما دقیقاً در زمان دریافت تبلیغات خود به دنبال محصولات یا خدمات شما باشند. این یک قمار است. در این مرحله ممکن است تصمیم بگیرید لیست های پستی را از شرکت حرفه ای خریداری کنید که جزئیات دقیق مشتریان بالقوه علاقه مند به کالاها یا خدمات شما را نگهداری می کنند.

اولین کاری که باید انجام دهید بررسی رقیبان خود است. اگر هیچ تبلیغات الکترونیکی از طرف آنها دریافت نکرده اید یا در لیست نامه های پستی آنها نیستید ، یک حساب Gmail جدید راه اندازی کنید که نیازی به ذکر نام شما نیست و درخواست می کند اطلاعات مربوط به محصولات خود را برای شما ارسال کند. این یک نقطه شروع عالی برای قضاوت در مورد آنچه که آنها در نظر دارند و تصمیم گیری در مورد یک کمپین برای شما است ، اما یکی از مواردی است که شما بدیهی است سعی در بهبود آن خواهید داشت.

هنگامی که آنها به شما پاسخ دادند ، یا از طریق ایمیل یا پست الکترونیکی مستقیم ، سپس نحوه نوشتن آن را بررسی کنید. آیا بعد از مطالعه اطلاعات علاقه مند به خرید هر یک از محصولات آنها هستید؟ اگر جواب شما "بله" باشد ، آنها یک استراتژی بازاریابی مستقیم بسیار کارآمد دارند. اما اگر علاقه ای ندارید ، باید سعی کنید تبلیغات بهتری از تبلیغات خود بنویسید. در غیر این صورت ، ایمیل های شما به سطل زباله ارسال می شود و تجارت شما هرگز بازدهی مثبت به شما نمی دهد.

در حالی که می خواهید در مورد چگونگی ایجاد یک برنامه بازاریابی مستقیم که مطمئناً موفقیت لازم را به شما می دهد ، فکر می کنید ، آنها را شکسته و در مورد این سوالات تأمل کنید:

1. آیا عنوان آنها توجه من را به خود جلب کرده است؟ اگر خوب است - چگونه می توانم پیشرفت کنم؟

2. اگر من مشتری اصلی بودم آیا می توانستم از آنها بیاورم یا حداقل پیشنهاد آنها را بیشتر بررسی کنم؟

3- آیا من از یک سوال باز استفاده می کنم و در عنوان فرعی به آن پاسخ می دهم؟ آیا یک سوال باز به اندازه کافی برای فروش محصولات من خوب است؟

4. آیا مزایای خرید محصول را نیز شامل می شوم؟

5- آیا باید هزینه کمتری به رقبا پیشنهاد کنم؟

6. یا باید فقط احساسات مصرف کنندگان را جلب کنم و خنده دار یا چشمگیر باشم؟

7. آیا من برای یک شخص تبلیغ می کنم؟ .. همه بازاریابی های مستقیم را هر بار یک نفر می خواند بنابراین مطمئناً باید برای شخص جذاب باشید.

8- بعد از اینکه ایمیل گیرنده را خواند ، باید چه کار کند؟ در اینجا شما به یک اقدام عملی نیاز دارید ، این کار ساده است مانند آخرین کلماتی که با گفتن "برای جزئیات بیشتر به وب سایت ما مراجعه کنید ..." یا "اکنون با ما تماس بگیرید on" یا "اکنون یک تماس بگیرید ..." این یک پیام ظریف است که برای ایجاد پتانسیل استفاده می شود مشتری در مسیر مورد نیاز است.

وقتی این چند نکته را دنبال کردید ، منتظر چه چیزی هستید؟ دریافت ، پیام مناسب در مقابل افراد مناسب و پیام خود را بیرون بکشید!

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر